Pożegnanie Absolwentów SP nr 33

"Chwile ulatują,  wspomnienia zostają..."

Drodzy Absolwenci!
Przed Wami kolejny etap i wyzwania. Życzymy Wam, abyście z wiarą w siebie szli przez świat, wykorzystując siłę i odwagę, w którą wyposażyli Was rodzice i nauczyciele SP nr 33. Nie bójcie się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne. Jak powiedział Paulo Coelho:  „Każdy koniec jest nowym początkiem”.

Dziękujemy Wam za te wspólnie osiem lat spędzone, za Waszą energię, pomysłowość  i za to,
że byliście częścią tej naszej społeczności szkolnej.
Życzymy Wam wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji i odwagi w realizacji planów!

25 czerwca 2026 r. mury naszej szkoły opuściło kolejne pokolenie absolwentów klas ósmych. Był to moment pełen emocji, radości z osiągnięć edukacyjnych i sportowych, i wzruszeń. 

Uroczyście zabrał głos Pan Dyrektor Jarosław Duda, przedstawiciel Rady Szkoły i jednocześnie przedstawiciel Rady Rodziców klasy VIII a, Pan Jakub Isad, przedstawiciel Rady Rodziców klasy VIII b, Pan Michał Kruppa. Wszyscy wspominali wieloletnie zmagania naszych absolwentów, życząc im samych sukcesów w dalszej ich drodze, tych w nauce, sporcie, ale i w życiu osobistym.

Pani wicedyrektor Celina Wojtoń, uroczyście pożegnała Pana Jakuba Isada, który zakończył swoją kadencję w Radzie Szkoły. 

Trenerzy: Pani Anita Nowakowska, Pan Dawid Janicki oraz Pan Wicedyrektor Marcin Steczek wręczyli naszym sportowcom statuetki za ich wieloletnie reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Przedstawiciele klas siódmych miłym słowem pożegnali absolwentów. Następnie przekazano drobne upominki. Nie zabrakło też podziękowań i upominków dla Grona Pedagogicznego.

Dyrektor wraz z wychowawcami: p. Krzysztofem Stańczykiem (kl. VIII a) i p. Joanną Charęzą (VIII b) wręczał świadectwa i listy pochwalne dla uczniów oraz listy gratulacyjne dla Rodziców. Wychowawcy wręczyli Rodzicom podziękowania za wieloletnią współpracę na rzecz klasy i szkoły.

Całą uroczystość uświetnił humorystyczny program artystyczny, przygotowany przez uczniów klas ósmych pod bacznym okiem Pani Anny Piotrowskiej - Rakower i Pani Ilony Krause. Na koniec uczniowie zatańczyli „Belgijkę”.

W dalszym etapie, uroczystość przeniosła się do klas, gdzie pożegnań uczniów i rodziców z wychowawcami nie było końca.

Zdjęcia
1
1
1
1
1
1
1