26 czerwca 2026 r. w odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/26.
Dziękujemy Wam za włożony trud w naukę i gratulujemy sukcesów w nauce i sporcie .
Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
Żegnamy się z Wami i mamy nadzieję, że we 1 września wrócicie wypoczęci z nową energią i gotowością do nauki!
Zdjęcia